En İyi IBC Konteyner Nasıl Seçilir?

En İyi IBC Konteyner Nasıl Seçilir?

En iyi IBC konteyner nasıl seçilir sorusu kullanacak olanlar tarafından sıklıkla sorulmaktadır. IBC ingilizce ‘’intermediate bulk container’’ anlamına gelmektedir. IBC konteynerlerin seçilmesinin birçok nedeni bulunmaktadır. IBC seçimi sırasında en dikkat edilmesi gereken noktalardan biri 1.000 litre kapasitesi olarak karşımıza çıkmaktadır. IBC tanklarının kapladıkları alan içinde yüklü olan hammadde çeşidine göre çok daha azdır. Kapladığı alanların oldukça makul olması en iyi IBC konteyner nasıl seçilir sorusuna verilebilecek iyi bir cevap olacaktır.  IBC konteyner seçimi yaparken, ürünün geri dönüştürülebilir malzemelerden yapılmış olmasına dikkat edilmelidir. Geri dönüştürülebilir özellikli IBC’ler maliyet avantajı sağlayarak tasarruf etmenizi sağlayacaktır. IBC tanklar doğa dostu olmaları sebebiyle çevresel zararları minimize eden ürünlerdir.

  • Plastik kompozit IBC
  • Katlanabilir IBC
  • Çelik kaplama IBC
  • Tahta palet IBC
  • Paslanmaz çelik IBC

Uluslararası Kaliteli IBC Konteynerler

Üretim politikası olarak çevresel atıkların oldukça önemli olduğu günümüzde, çevre dostu IBC’ler bu konuda oldukça güven veren malzemelerden üretilmektedir. IBC konteynerler yapıları ve üretim süreçlerinde korumalı yapıda tasarlanmalıdır. Bu konuda kullanılacak en iyi IBC konteyner nasıl seçilir sorusuna, etkileşim cevabı verilmelidir. IBC tankların içeriğindeki malzemelerin hiçbir şekilde taşınan malzemeyle etkileşime geçmemesi oldukça önemlidir. Böylelikle ister bazik olsun ister asidik madde olsun depolama ve taşıma sırasında minimum riskli bir sunum özelliği sağlanmış olur. IBC konteynerler bu özellikleri sayesinde her türlü kimyasalın oldukça konforlu ve rahat taşınmasını sağlayarak büyük bir avantaj sunmaktadır. Avrupa ülkeleri ve Amerika Birleşik Devletleri tarafından sunulan uluslararası standartlara en uygun şekilde üretilen IBC konteynerler, başka herhangi bir tedarik zinciri kullanmadan ürünlerinizin kolaylıkla sevk edilmesini sağlamaktadır. İçeriğindeki ürünü güvenle taşıyan IBC’ler sayesinde yeniden boşaltmak ve taşıma maliyeti masrafı gibi durumlardan tasarruf sağlamış olursunuz. Hem zamandan hem de cebinizden tasarruf etmenizi sağlayan IBC konteynerler firmamız bünyesinde geniş bir yelpaze ile sizlere sunulmaktadır. IBC konteyner ve tank modelleri ile ilgili bizimle iletişime geçerek piyasanın en uygun fiyatlarına temin edebilirsiniz.

IBC Konteyner Kolaylığı

IBC konteynerler günümüzde oldukça popüler durumdadır. IBC’ler katı ve sıvı ürünlerin kolaylıkla üst üste istiflenmesini sağlayarak ürünlerin nakliye işlemini kolaylaştıran taşıma yardımcılarıdır. Tanklarımızın özel tasarımları da yine IBC’lerin tercih sebeplerindendir. Bu tasarımı sayesinde kolayca doldurulabilir veya boşaltılabilir. Pratik doldur boşalt sebebi ile firmalar sık sık IBC konteyner işlemlerini tercih etmektedir. IBC konteyner nasıl seçilir sorusuna en doğru cevaplardan biride taşıma ve direnç özellikleridir. IBC konteyner seçimi sırasında doğru şekilde tasarımları yapılmış ve piyasada güven veren firmaları tercih etmek oldukça önemlidir. Nitelikli paslanmaz çelikten üretimi tamamlanmış IBC’ler başta ilaç, kimya, kozmetik ve gıda gibi ihtiyaç duyulan tüm sektörlerde güvenle kullanılmaktadır. Firmamız yıllardır en kaliteli ve steril ürünleri sizlere sunuyor ve müşteri referansları ile her an bir adım ileri parolasıyla hizmet veriyor. Sektördeki tecrübe ve güvencemizle en kaliteli IBC konteynerler bütçe dostu uygun fiyatlara firmamız bünyesinde sizleri bekliyor.

  • Güvenilir hizmeti
  • Kaliteli IBC konteyner çözümleri
  • Profesyonel müşteri hizmetleri
  • %100 müşteri memnuniyeti önceliği.