HPM Hijyen&Proses 
Gıda Fabrikaları, İlaç Fabrikaları, Boya Fabrikaları, Kimya fabrikaları kurulum ve yenileme projelerinde 
Proses ve mühendislik hizmetleri
Makine montajı ve Mekanik montaj
Elektrik kablaj
Proses Otomasyonu yazılımı
Sinyal alışverişi işlemleri 
Devreye alma işlemlerinin tamamını yada bir kısmını üstlenerek başarıyla sonuçlandırmıştır.
Örnek Projeler: 
İçecek fabrikası - Mısır : Makine kurulumu, Mekanik montaj, Elektrik Kablaj, Sinyal alışverişleri, Devreye alma
İçecek fabrikası - Türkiye : CIP Sistemi tasarım ve imalatı kurulumu, Şeker eritme sistemi tasarım üretim ve kurulumu , Pastörizatör tasarım imalat ve kurulumu, Makine kurulumu, Mekanik montaj, Elektrik Kablaj, Sinyal alışverişleri, Devreye alma, Fermantasyon tankları, Maya tankları, Borulama ve Pasivasyon hizmetleri.
Draje Kaplama Tesisi- Romanya : MAkine ve Kaplama hatları, Vibrasyonlu transfer hatları, Parlatma makineleri, Şeker kaplama makinelri, Önkaplama ve ambalaj makineleri, elevatörler.
İlaç fabrikaları -Türkiye : Tam otomatik Saf su hazırlama sistemleri, sistem içi depaolama tankları, Aseptik borulu Eşanjörler, Loop imalatları, Yazılım, Devreye alma
Llaç Fabrikaları - Türkiye : Solid üretim ekipmanları, Ibc, Blender, lift, Drum, Tranpalaet, Konveyörler ve yazılımları.
İlaç Fabrikaları- Türkiye : Likit üretim ekipmanları, imalat kazanları, solusyon mikserleri, Laminar Air Flow, Roller, Reaktörler, Depolama tankları, Pomat mikserler, Etüv- kurutma fırınları, Drum, Seyyar mikser, Karıştırıcılar.
Aroma ve Şurup fabrikaları : Spray Dryer tasarım imalt ve yazılımları, CIP sistemleri, Karıştırıcılı tanklar, Mikserler, 


HPM Hijyen&Proses Montaj ve Devreye alma hizmetleri ile Sektör beklentilerini İş Ortaklarımızın ihtiyacını karşılamak vizyonu ile çalışmalarını sürdürmektedir.