ÖDEME
  • TR | EN | DE | ES | RU | AR
  • HPM 1997 yılında kurulmuş ve kısa sürede büyüyerek Türkiyenin sayılı  endüstri firmalarından birisi haline gelmiştir. İstanbul Kurtköydeki modern tesislerimizde deneyimli uzman kadromuz ve en son teknoloji ürünü makineleri ile faaliyet gösteren şirketimiz kaliteden ve uluslararası standartlardan ödün vermeyen üretim anlayışı ile bugüne değin yurtiçi ve yurtdışında yaptığı birçok başarılı projeyle adından söz ettiren bir firma olagelmiştir. Sektörünün en dinamik ve  yenilikçi firmalarından birisi olan HPM faaliyet gösterdiği ve hizmet verdiği alanlarda güvenilirliği ,müşteri odaklı yaklaşımı ve çözümleri ile adını duyurmuştur. İş hayatına atıldığımız ilk günden günümüze kadar gelen zaman dilimi içerisinde insana ve  tabiata saygılı üretim anlayışını benimseyerek müşteri talep ve beklentilerine en uyumlu ve en uygun çözümlerı ortaya koyma gayreti ve arzusu içinde faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

    Firmamız, Paslanmaz Çelik Stok ve Proses Tankları, Anahtar Teslim Gıda,İlaç, Kimya Fabrikası, Proses Otomasyonu, Reaktörler, Silolar, Karıştırıcılar, CIP Sistemleri, Pastörizatörler, Orbital Kaynak ve Borulama İşleri, CNG, LNG, Kreyojenik taşıma ve depolama tankları, basınç regülasyon istasyonları, buharlaştırıcılar, manifoldlar&paletler, kokulandırma tanklarının  yanısıra HYGIENEX markası ile Hijyen Bariyerleri, Açık Alan Temizleme Sistemleri, Kasa Yıkama Makinası, Acil Göz ve Boy Duşları, Endüstriyel tip Yer Süzgeçleri ve Kanalları, Turnike Geçiş Sistemleri ve sektörle ilgili diğer tüm ekipmanların üretimi konusunda son derece deneyimli olup bu alanda ortaya koyduğu işlerle adını  yurt içi ve  yurt dışında duyurmuş ve bazı ülkelere ekspertiz hizmeti ve temsilcilikte verecek konuma erişmiştir. Bunun yanı sıra firmamız tüm çalıştığı sektörler için çok önem arz eden, satış sonrası servis ve bakım hizmetleri, tesis montajı, eğitim gibi konularda da hizmetler sunmaktadır.

    HPM proje aşamasından nihai üretime kadar geçen tüm süreci titizlikle ele alarak üretimini  ulusal ve uluslararasi tüm kalite, standart ve sertifikasyonlara  göre yerine getirmekte; ayrıca dizayn hesapları ve projeler gerekli merci ve kurumların onayı alındıktan sonra üretim aşamasına geçilmektedir. Firma olarak üzerinde hasasiyetle durduğumuz diğer bir hususta çevreye, doğaya ve insana saygılı sürdürelibilir üretim ilkesidir. Bu prensipler  ışığında firma olarak tüm eylemlerimizde insan sağlığına ve güvenliğine saygıyı, doğal kaynakları en ekonomik sekilde kullanmayı, daha doğal ve temiz bir çevre icinde çalışmayı üretim politikamızın nihai hedefi olarak görüyoruz.Bu nedenle HPM olarak sürdürülebilir bir büyümenin ancak ve ancak  insana ve doğaya saygı ile başarılabileceğine  inanıyoruz.