En İyi Hijyen Bariyeri Nasıl Seçilir?

En İyi Hijyen Bariyeri Nasıl Seçilir?

Sağlığı korumak amacı ile yapılan uygulamaların tümüne hijyen adı verilmektedir. Sağlıklı bir yaşam sürebilmek için yaşam alanlarımızda hijyen önlemleri almamız şarttır. Kişisel hijyen tedbirlerine ek olarak toplumsal alanlarda da hijyen koridoru olarak da bilinen hijyen bariyeri gibi tedbirlerin alınması gerekmektedir. Hijyen koridoru, hijyen uygulamalarında kullanılan bir sistemdir.

Bu sistem, üretim yapan fabrikalarda personelin el ve ayak temizliğini tamamlayarak tesise giriş yapmasını sağlamaktadır. Endüstriyel üretim yapılan alanlarda özellikle el hijyeni büyük bir önem arz etmektedir. Özellikle çok fazla sayıda personel çalışıyor ise, hijyen kurallarına uyulması şarttır. Bu sistem özellikle gıda üretimi yapan işletmelerde kullanılsa da; boya fabrikası, ilaç fabrikası ve kimya fabrikası üretim tesislerinde de kullanılması gerekmektedir. Personeller, fabrika girişlerinde el ve ayak hijyen sürecini tamamlamadan tesise girmemelidir. Aksi halde toplum sağlığı için büyük risklerin oluşması kaçınılmazdır.

En iyi hijyen koridoru seçimi için, bu sistemi temin edeceğiniz firma konusuna titizlik göstermelisiniz. Biz, alanına profesyonel ekibimiz, kaliteli ve çeşitli hijyen bariyeri sistemlerimiz ile sizlere hizmet veriyoruz. Bu alandaki ihtiyaçlarınız için güven ile bizleri tercih edebilirsiniz.

Hijyen Bariyeri Çeşitleri Nelerdir?

Biz, ihtiyacınız olan hijyen koridorunu, talepleriniz doğrultusunda üretiyor sizlerin beklentilerini karşılamak üzere hizmet veriyoruz. Pek çok hijyen bariyeri çeşidimiz mevcuttur. Bu sistemleri sizler için liste halinde sıraladık:

 • Hijyen istasyonu
 • Taban fırçalı hijyen koridoru
 • Çizme ve taban fırçalı hijyen koridoru
 • Taban fırçalı hijyen koridoru
 • El dezenfektan turnikesi
 • Eko hijyen koridoru
 • Çizme fırçalamalı hijyen koridoru
 • Sanitasyon hattı
 • Taban fırçalama makinesi
 • Çizme fırçalama ünitesi
 • Taban fırçalamalı hijyen koridoru.

Yukarıda sıraladığımız üzere çeşitli hijyen koridoru sistemlerimiz mevcuttur. Tesisiniz için en uygun hijyen koridoru için, güven ile bizleri tercih edebilirsiniz. Biz, talepleriniz doğrultusunda aksiyon alıyor, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için büyük bir titizlik gösteriyoruz. Bu nedenle gönül rahatlığı içinde firmamızı tercih edebilir, kaliteli sistemlerimizi güven ile yıllarca kullanabilirsiniz.

En Kaliteli Hijyen Bariyeri Sistemi İçin Güvenle Bizi Tercih Edin

Biz, imalatını yaptığımız tüm ürünlerde yüksek kalite standartlarına uygun parçalar kullanıyoruz. İhtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda, personellerinizin ellerinin, ayakkabılarının yanlarının ve tabanlarının otomatik olarak temizlenebilmesi için, hem az bakım gerektiren, hem de yerden tasarruf sağlayan ekipmanlar üretiyoruz. Kapsamlı hijyen koridorlarımız, hijyen koşullarını sağlamak, mevzuatı karşılamak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Hijyenin en önemli olduğu üretim tesislerinde, personeli yönlendirici, hijyenden kaçışı önleyici sistemler üreterek ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz.

Yüksek kalite standartlarındaki hijyen bariyeri sistemlerimizi, güven ile tesislerinizde kullanabilirsiniz. Sizler de hijyen koridoru ihtiyaçlarınız için güven ile firmamızı tercih edebilirsiniz. Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak ya da aklınızdaki soru işaretleri için dilediğiniz zaman telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.