ÖDEME
 • TR | EN | DE | ES | RU | AR
 • Hijyen Bariyeri Sistemleri,, 1997 yılında HPM’nin bir markası olarak sektöre giriş yapmış ve endüstriyel hijyen ekipmanları konusunda doğru hijyeni sağlamayı hedef alarak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda imalata başlamıştır.

  Markamız, HACCP koşullarına ve uluslararası standartlara uygun CE belgeli ürünler imalat ederek kısa sürede ıslak hacim ekipmanlarında insan hijyeni, saha hijyeni ve makina hijyeni konularında uzmanlaşan kadrosuyla birlikte sektörün önde gelen firmalarından olmayı başarmıştır.

  Yeteneklerimiz

  Türkiye ve Ortadoğu'da , proje ve uygulamaları konusunda hizmet veren şirketimiz sektörde yarattığı çağdaş ve fonksiyonel ürün ve markalaşma sürecinde önemli adımlar atarak öne çıkan projeleri hayata geçirmiştir. HYGIENEX, kurumların ihtiyaçlarına yönelik tasarımlar ve bu tasarımlara özgü yapılarıyla kaliteli, estetik, çağdaş ve ergonomik ürünler tasarlamaya gösterir. Tasarımın bilgi birikimi ve yaratıcılık gerektiği düşüncesiyle hareket eden HYGIENEX, doğru malzemenin seçilmesi, yaratıcı bireylerden oluşan ekibi ile tasarımın başarılı bir şekilde hayat bulması ve gerçek danışmanlık hizmetiyle beklentilere sağlıklı yanıt verilmesini temel felsefe edinmiştir. Alanında uzman ve deneyimli kadrosuyla müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılayan HYGIENEX, fiyat ve zaman avantajıyla da sektördeki firmalardan ayrilmaktadır.

  HYGIENEX, İnovatif ürünler ve servisler geliştiren, sanayiye ve paydaşlarına değer yaratan ve dinamik bir çözüm ortağı olma misyonuna sahip HYGIENEX olarak; Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için, müşteri odaklı bir yönetim anlayışıyla; ürün ve hizmet kalitesinde sürekliliğin sağlanmasını kendisine hedef olarak belirlemiştir.

  HYGIENEX, vizyonu doğrultusunda, gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak, müşteri beklentilerini aşarak karşılayan, kolay satın alınabilir ve kullanılabilir, güvenilir ürünleri geliştirir, üretir ve satış sonrası hizmet vermektedir.

  HYGIENEX
  , Ulusal ve uluslar arası standartları esas alarak; bu doğrultudaki yönetsel destekle, müşteri ve çalışan memnuniyeti odaklı, ölçme ve iyileştirme mekanizmalarını kullanarak sürekli eğitimle gelişmeyi destekleyen yüksek kaliteli hizmet sunmak ve çalışanlar tarafından benimsenmesini sağlamak üzere kurulmuştur.